درباره ما

تاریخچه تاسیس مجتمع

امراله باباپور

موسس

از کودکی معلمی را دوست داشت و در رویا، خود را معلم می پنداشت. با همین روحیه و خلق و خوی بود که در اذهان دیگران، او را بیش از آنکه یک دانشجوی حسابداری بدانند یک معلم می پنداشتند. در پی آشنایی با بانوی بازنشسته (خانم اکبری سلطانی) به عنوان اولین موسس مدارس غیردولتی در پردیس، زمینه های ظهور ایده های کودکی با تولد مدرسه ای با عنوان مبتکران نو اندیش در سال ۱۳۹۰ بیشتر جنبه ی عملی به خود گرفت و آقای امراله باباپور روشن به عنوان موسس، مسیر پر فراز و نشیب برپایی مجتمع آموزشی و پرورشی مبتکران نو اندیش را عاشقانه آغاز نمود.

از اخذ مجوز اولیه تا شروع اولین ثبت نام در خرداد ماه ۱۳۹۳ جمعی از یاران کنونی مجتمع به ایشان ملحق و در سال نخستین مدرسه با ۹ کلاس (از پیش دبستان تا پایه ششم ابتدایی) با ۸۸ دانش آموز و تجهیزات کامل هوشمند سازی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

در اسفند سال ۱۳۹۴ زمین ساختمان فعلی مجتمع خریداری و از ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ کلنگ ساخت بنایی استاندارد و منطبق با نیازهای یک مجتمع آموزشی و تربیتی با حضور فرماندار و تنی چند از بزرگان فرهنگ دوست زده شد و پس از ۱۸ ماه ساختمان فعلی بنا گردید.

از تیرماه ۱۳۹۶ ثبت نام در ساختمان جدید (مجتمع فعلی) آغاز و مجتمع با برپایی دوره ابتدایی از پیش دبستان تا ششم به فعالیت خود ادامه داد

تابستان ۱۳۹۹ نیز کلید راه اندازی دوره اول متوسطه با ثبت نام ۴۳ نفر از دانش آموزان پایه هفتم، هشتم و نهم زده شد.

رویه ی توسعه ی مدرسه با اضافه شدن دوره دوم متوسطه و ۲۴ دانش آموز در تابستان ۱۴۰۰ کامل و سرآغاز فعالیت مجتمعی مجموعه در اسفند ۱۴۰۰ رسما اعلام گردید.

در حال حاضر مجتمع (غیردولتی پسرانه) آموزشی و تربیتی مبتکران نو اندیش در زمینی به مساحت ۱۶۴۰ متر مربع و ۳۰۲۰ متر مربع زیربنا و ساختمانی چهار طبقه با بیش از ۳۰ کلاس درس و اتاق های اداری، سالن های ورزشی، آزمایشگاه، کارگاه و کتابخانه، سالن اجتماعات، رستوران و… پذیرایی دانش آموزان پیش دبستان تا پایه ۱۲ تحصیلی است.

معرفی کادر و دبیران دوره ها

کادر اداری مجتمع

بهروز نداف

مدیر مجتمع

غلامرضا لشکربلوکی

مسئول و برنامه ریز مجتمع

شهربانو کمیجانی

راهبر اداری، اجرایی و پشتیبانی

سلیمانی

روابط عمومی

کیلانی

IT

شفیعی

رسانه

سراوانی

اجرایی

میرزایی

دستیار اجرایی

کشاورزیان

حسابدار

بیات

دستیار حسابدار

لک

دستیار حسابدار
keyboard_arrow_up